(25:18, 25:21, 25:18)

Składy zespołów:
Stal: Woroniecki, Bułkowski, Olczyk, Piotrowski, Makowski, Nożewski, Bonisławski (libero) oraz Lubaczewski, Pajda i Owczarz
Olimpia: Romańczuk, Kopij, Sławiak, Orłowski, Frankowski, Konieczny, Sas (libero) oraz Dzierżyński (libero), Ożarski, Trojan i Turek

Stal Nysa niestety potrzebowała tylko trzech setów do odniesienia zwycięstwa w meczu
z Olimpią Sulęcin. Pierwszy set to wysoka przewaga w wielu elementach siatkówki naszych rywali. Do końca seta zawodnicy Stali swobodnie prowadzili swój zespół do wygranej 25:18.

Druga partia była bardziej wyrównana i sulęcinianie po kilku udanych akcjach wysunęli się na prowadzenie (13:9). Jednak dekoncentracja zawodników trenera Ł. Chajca spowodowała liczne błędy i niestety kolejną przegraną 25:21.

Set trzeci to równie dobra gar naszych rywali, stopniowo zwiększali oni przewagę nad siatką i doprowadzili ostatecznie do wygranej 25:18 i w całym meczu 3:0.

Mimo przegranej naszej drużyny, Olimpia Sulęcin miała powody do radości, bo powiększyło się grono naszych kibiców! Narodziło się kolejne wspaniałe dziecko OLIMPIA KIDS – HANIA – córka Anny i Macieja Stefaniaków. Rodzicom składamy serdeczne gratulacje!!!