STS OLIMPIA SULĘCIN

Kolejne zmiany kadrowe

W przerwie świątecznej doszło do drobnej roszady kadrowej w naszym klubie, dzięki której pozyskaliśmy dwóch nowych zawodników.
Niestety w nadchodzącym roku w barwach Olimpii Sulęcin nie zobaczymy przyjmującego – Łukasza Ożarskiego. Łukasz, dziękujemy za reprezentowanie barw naszego klubu w tym sezonie.

Chcemy natomiast w naszym klubie powitać dwóch nowych zawodników, którzy w przerwie świątecznej zasilili nasz klub:

Mierzący 191 cm wzrostu Marcin Karakuła (rocznik 1998) to rozgrywający, którego chciała pozyskać włoska drużyna Gi Group Team Monza. Występował również w AKS Rzeszów, z którym zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów. Ostatnio mogliśmy go oglądać w plusligowej Asseco Resovii Rzeszów.

Mikołaj Szewczyk to mierzący 194 cm to przyjmujący. Urodzony w 1997 roku zawodnik ostatnio grał w drużynie wicemistrza Ukrainy – Kazhany Barkom Lwów. Wcześniej bardzo dobrze spisywał się w Victorii PWSZ Wałbrzych.

nowi-olimpia

Dodaj komentarz