STS OLIMPIA SULĘCIN

Mecz ze Stocznią świętem siatkówki.

Do arcyciekawego spotkania towarzyskiego doszło w ubiegły piątek w hali sulęcińskiego I Liceum Ogólnokształcącego. Na przeciwko siebie stanęły bowiem: pierwszoligowa Olimpia Sulęcin, oraz jedna z ciekawszych drużyn Plusligi – Stocznia Szczecin.
Po uzyskaniu nowego sponsora tytularnego klub ze Szczecina stał się bardzo interesującym projektem na siatkarskiej mapie Polski, dlatego pojedynek z tym zespołem przyciągnął do sulęcińskiej hali całą rzeszę kibiców. Co prawda w zespole ze Szczecina brakuje kadrowiczów uczestniczących w Mistrzostwach Świata, lecz mimo tego mecz, który był okazją do pożegnania kończących kariery siatkarskie – Arka Romańczuka i Damiana Sławiaka, był okazją do zobaczenia w akcji takich siatkarzy jak Ł. Żygadło, M. Kazijski czy N. Rossard.
Choć w pierwszym secie spotkania Stocznia dominowała, wygrywając go do 19 i wygrała dwa kolejne sety, to jednak w następnych odsłonach końcowy wynik rozstrzygał się na przewagi, a zebrani kibice na brak emocji nie narzekali.
Po meczu była chwila dla kibiców, aby móc zamienić słowo, lub zrobić sobie zdjęcie z gwiazdami światowej siatkówki, które odwiedziły halę Sulęcińskiego Liceum.

W naszej Galerii znajduja się zdjęcia z tego spotkania.

Dodaj komentarz