STS OLIMPIA SULĘCIN

Kilka słów przed końcem rundy zasadniczej

Powoli wkraczamy w decydujący etap sezon, w związku z tym, trener Łukasz Chajec postanowił udzielić odpowiedzi na kilka pytań!.

Trener Łukasz Chajec

W jaki sposób podchodzicie do zbliżających się derbów przeciwko Orlowi Międzyrzecz?
Jak do każdego meczu. Skupiamy się przede wszystkim na własnej grze. Chcemy udoskonalać swoją grę taki jest plan na ten mecz.

Czy w związku z już zagwarantowanym 1 miejscem w grupie, zamierza trener dokonać roszad w wyjściowym składzie na mecz z Orłem?
Na pewno tak. Całą runde staramy się dać grać wszystkim zawodnikom.

Co trener ma do powiedzenia kibicom przed zbliżającym się kluczowym etapem sezonu?
Żeby nas cały czas wspierali i wierzyli w nasz awans do pierwszej ligi. Oczywiście zapraszam wszystkich mieszkańców Sulęcina i okolicy do czynnego wspierania nas na hali.

Czy udało się wykonać zadania stawiane przed rozpoczęciem rudny zasadniczej? Na pewno tak. Dla mnie najważniejsze jest, że jako zespół robimy cały czas postęp.
Myślę, że jak zawodnicy utrzymają zaangażowanie na treningach nasza gra będzie jeszcze lepsza. I w decydującej fazie sezonu naprawdę będzie ciężko nas pokonać.

Ostatnie ważne pytanie, czy STS Olimpia Sulęcin powróci do pierwszoligowego rozdziału, aby dopisać kolejną część naszej historii? Bardzo tego chcemy. Myślę, że jest duża szansa na powrót do pierwszej ligi. Pracujemy cały czas nad formą siatkarską ale również nad finansami klubu. Bo chcielibyśmy wrócić do pierwszej ligi i nie grać o utrzymanie. A do tego potrzebujemy większy budżet.

Dodaj komentarz