STS OLIMPIA SULĘCIN

Olimpia Sulęcin zostaje w Tauron 1. Lidze!

Olimpia Sulęcin w sezonie 2021/2022 po raz kolejny weźmie udział w pierwszoligowych rozgrywkach. Na koniec rundy zasadniczej utrzymała bezpieczną, 12. pozycję w tabeli, zdobywając łącznie 25 punktów.

Zwycięzcą rundy zasadniczej TAURON 1. Ligi Mężczyzn okazał się zespół z Lublina – LUK Politechnika Lublin. Żółto-Niebiescy po blisko sześciu miesiącach rywalizacji i rozegraniu 30. kolejek spotkań, uplasowali się na 12. miejscu w tabeli. Reprezentanci Sulęcina na 28 rozegranych spotkań, wygrali 8.

Niestety z grą w TAURON 1. Lidze Mężczyzn żegna się BAS Białystok oraz MCKiS Jaworzno. Zawodnikom dziękujemy za zdrową, sportową rywalizację i życzymy powodzenia!

Podsumowanie fazy zasadniczej TAURON 1. Ligi sezonu 2020/21 – polecamy zestawienie przygotowane przez Tauron 1. Ligę podsumowanie tej części rozgrywek, w którym kibice znajdą informacje dotyczące: ilości wymian, czasu spędzonego przez poszczególne drużyny na parkiecie, ilość spotkań transmitowanych przez Telewizję Polsat Sport oraz zestawienie zawodników nagrodzonych statuetką MVP.

Dodaj komentarz