STS OLIMPIA SULĘCIN

Ruszają zapisy na ZIMOWISKO Z OLIMPIĄ

Ruszają zapisy na ZIMOWISKO Z OLIMPIĄ

Data: 19.02.2024 – 23.02.2024

Zajęcia w godzinach 7:50-13:30. Uczestnikom zapewniamy drugie śniadanie oraz obiad.

Koszt: 500 zł 

Zapisy do dnia 25. stycznia 2024 r. w biurze Olimpii – ul. Emilii Plater 1 w Sulęcinie,
(czynne wtorki i czwartki w godzinach 9.00 – 11.00), Zaliczka do 31.01 w wysokości 100 zł, płatność przelewem na konto klubu. Pozostałe koszty muszą być uregulowane do dnia 15.02.2023 r.

Liczba miejsc ograniczona!

Program ZIMOWISKO Z OLIMPIĄ zorganizowany jest dla wszystkich dzieci trenujących w klubie Olimpia Kids. Skierowany głównie dla tych, którzy chcą spędzić ferie aktywnie i zdrowo. Podczas zimowiska uczestnicy będą brali udział w zajęciach prowadzonych na sportowo, rekreacyjnie oraz poznawczo. Odbędą się zajęcia związane głównie z siatkówką, gry i zabawy zespołowe jak również edukacyjne, zgodnie z programem zimowiska. Uczestnicy będą brali udział w wycieczce do Majaland Kownaty oraz w wyjściu na lodowisko.

W programie także treningi przygotowania motorycznego pod okiem wykwalifikowanego trenera, oraz rozgrywki zespołowe z zawodnikami drużyny Olimpia Sulęcin. Nie zabraknie spotkania z dietetykiem, zajęć z trenerem mentalnym.

Cele szczegółowe:

  • pogłębienie wiedzy i umiejętności z zakresu siatkówki.
  • preferowanie zdrowego stylu życia i aktywnego wypoczynku.
  • kształtowanie sprawności fizycznych.
  • kształtowanie właściwych zachowań, nawyków i postaw.
  • zagospodarowanie czasu wolnego podczas ferii.

*ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE MOŻLIWOŚĆ WPROWADZANIA ZMIAN W PROGRAMIE W ZALEŻNOŚCI OD WARUNKÓW POGODOWYCH, SANITARNYCH I BEZPIECZEŃSTWA.

Telefon do kontaktu: 782 804 820