STS OLIMPIA SULĘCIN

Kolejna wygrana Olimpii

W sobotę 9 października PO RAZ KOLEJNY nasi zawodnicy odnieśli zwycięstwo wygrywając 3:0 z Womix NTS Trójka Nakło. W pierwszym secie oba zespoły grały bardzo skutecznie. Kilka błędów gospodarzy spowodowało, że Olimpia miała przewagę. Jednak siatkarze NTS-u szybko zaczęli odrabiać straty, doprowadzając do remisu ze stanu 22:24. Następnie Nakło miało piłkę setową przy stanie 26:25, ale sulęcinianie ostatecznie ją obronili, wygrywając seta 29:27. Drugi set obfitował w błędy po jednej i po drugiej stronie siatki. Ostatecznie lepszy okazał się zespół Olimpii wygrywając tę partię do 23. Znakomity początek trzeciej odsłony należał do naszych zawodników, ale chwila rozprężenia pozwoliła gospodarzom odrobić straty i prowadzić dość wyrównaną walkę w trzecim secie. Jednak walka do końca i determinacja zawodników Olimpii doprowadziły do zwycięstwa za trzy punkty.

Womix NTS Trójka Nakło – STS Olimpia Sulęcin 0:3 (27:29, 23:25, 23:25)