STS OLIMPIA SULĘCIN

27. Finał KINDER Joy of moving

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving za nami!
Tegoroczny 27. Wielki Finał – największe wydarzenie promujące siatkówkę wśród dzieci i młodzieży w Polsce, odbył się w Gliwicach, w dniach 25-28 sierpnia.

W mistrzostwach startowały 194 drużyny z całej Polski – razem około 1000 zawodników w trzech kategoriach: dwójki, trójki i czwórki dziewcząt i chłopców.
Nasza drużyna zgłoszona została jako wspólny zespół Olimpia Sulęcin i UKS Trójka Sulechów. Nad przygotowaniem młodych siatkarzy czuwali trenerzy Stanisław Szablewski i Mariusz Malinowski.
Zespół w składzie: Dziadas Franciszek (STS Olimpia Sulęcin), Kacper Napierała (STS Olimpia Sulęcin), Eryk Mendera (UKS Trójka Sulechów) oraz Dawid Błonka (UKS Trójka Sulechów), rozegrał 11 spotkań, z czego wygrał 6, a 5 przegrał po tie-breaku.
Nasi ambitni siatkarze zajęli 21 miejsce na 32 drużyny w kategorii trójki chłopców.
Gratulujemy trenerom oraz zawodnikom! Pokonaliście tak długą drogę, by ostatecznie, w Wielkim Finale, zmierzyć się z najlepszymi! Wierzymy, że odkryliście tę radość z bycia aktywnym i wspomniane przeżycia pozostaną z Wami na długo.